Izby a parkovisko

Jednolôžková izba

manželská posteľ, s toaletou, sprchovým kútom a umývadlom. Stoličky, stolík, priestor na odkladanie šatstva- šatník, televízor, wifi. Izba sa nachádza na prvom poschodí.

example

Dvojlôžková izba

manželská posteľ, s toaletou, sprchovým kútom a umývadlom, jedna izba s vaňou a umývadlom a toaletou, televízor, niektorá izba s možnosťou tretieho plnohodnotného lôžka, stoličky alebo kreslá, stolík, priestor na odkladanie šatstva- šatník, wifi. Izby sa nachádzajú na prvom poschodí.

example

Trojlôžková izba

manželská posteľ plus jedna plnohodnotná posteľ, toaleta, sprchový kút s umývadlom, stoličky alebo kreslá, stolík, priestor na odkladanie šatstva - šatník, televízor, wifi. Jedna izba je dvojpriestorová. Izby sa nachádzajú na prízemí a prvom poschodí.

example

Štvorlôžková izba

manželská posteľ, dve plnohodnotné postele, toaleta so sprchovým kútom a umývadlom, stoličky alebo kreslá, stolík, priestor na odkladanie šatstva-šatník, televízor,wifi.Izby sa nachádzajú na prízemí a prvom poschodí.

example

Dvojpriestorový apartmán

s jednou splálňou, manželská posteľ, jedna alebo dve plnohodnotné postele, toaleta, sprchový kút, umývadlo, oddelené izby. Možnosť obsadenia jednou až štyrmi osobami. Do izby je možné umiestniť detskú postieľku. Priestor na odkladania šatstva-šatník, kreslá, stolík, wifi. Apartmán sa nachádza na prízemí.

example

Parkovisko

Všetky parkovacie miesta sa nachádzajú v objekte. 
Na parkovisko majú prístup len ubytovaní hostia. 

example
example
example